Forum poświęcone telenowelom,serialom i filmom ;*;) Strona Główna

 Streszczenia - Jesteś moim życiem ;))
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Marica;**
Administrator Maritza :) czyli Mistrz ;*
Administrator Maritza :) czyli Mistrz ;*Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 4372
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: z superanckiego miasta:D

PostWysłany: Śro 20:04, 06 Cze 2007    Temat postu: Streszczenia - Jesteś moim życiem ;))

ODCINEK 1

Bokserka, Esperanza Munoz, zwana "La Monitą" przegrywa walkę z powodu bólu prawej ręki. Aby mogła wrócić na ring, musi przez jakiś czas dpocząć od treningów. Postanawia, więc znaleźć pracę. Jedna z jej sąsiadek informuje ją, że w firmie, w której pracuje zwolniło się jedno miejsce.
Martín Quesada, właściciel firmy Grupo Quesada, w której Esperanza stara się o pracę, niespodziewanie wraca ze Stanów Zjednoczonych, gdyż jeden z jego pracowników chce okraść go z pieniędzy zawierając kontrakt, bez jego zezwolenia.
Esperanza zjawia się w firmie ubrana bardzo wyzywająco. Sprawia to, że Mercedes, sekretarka Martína, lekceważy ją i źle traktuje. Zbulwersowana i rozżalona Esperanza, postanawia uderzyć ją używając jednego chwytów bokserskich. Ochrona powstrzymuje ją jednak przed tym i wyrzuca prosto na ulicę.
Matrín odwiedza sierociniec, który sponsoruje i spotyka tam troje rodzeństwa, które obawia się separacji. Dzieciaki postanawiają uciec z przytułku.
Kiedy Martín wraca do firmy, na ulicy spotyka Esperanzę, zapłakaną i siedzącą pod drzewem.


ODCINEK 2

W końcu, Esperanza może porozmawiać z Alfredo. Z pomocą Martína zostaje przyjęta do pracy. Jednakże, Esperanza myśli, że Matrín jest zwykły pracownikiem firmy. Dlatego, kiedy podczas pierwszego dnia pracy popełnia wiele błędów, odkrywa również prawdę. Rozzłoszczona opuszcza firmę.
Martín biegnie za nią i wrzuca do swojego samochodu. Oboje jadą odszukać dzieci, które uciekły z sierocińca. W tym czasie, tłumaczy jej, dlaczego ją okłamał. Ona przyjmuje jego przeprosiny.
Dzieciaki odnajduje się w magazynie kolejowym. Po bitwie między Esperanzą, a chłopakiem, który zaatakował José (najstarszy z rodzeństwa), którą ona wygrywa, wracają do przytułku.
Debora poznaje Iriarte. Kiedy ten zdaje sobie sprawę, że jest ona siostrą Miguela, prosi ją o swój adres i telefon. Chce zrewanżować się na jej bracie.
Cocki wkrada się do samochodu Martína i jedzie do jego domu. Kiedy on to odkrywa, dzwoni do sierocińca aby ktoś przyjechał i ją odebrał. Czuje się jednak poruszony złą sytuacją dziewczynki i zaczyna poważnie myśleć o adoptowaniu całej trójki.


ODCINEK 3

Martín zostaje tymczasowo prawnym opiekunem José, Laury i Coki i zabiera ich do swojego domu.
Esperanza towarzyszy Martínowi w drodze do sądu i zapomina przez to o spotkaniu z Quique i Cesarem. Kiedy sobie o tym przypomina, jest już za późno. Dzwoni do Nieves, a ta mówi jej, że rozwścieczony Quique poszedł jej szukać do chińskiego supermarketu. Esperanza prosi Turcę aby jej pomogła i spotkała się z nią pod sklepem. Kiedy dojeżdżają na miejsce, Quique już zdążył pokłócić się z jego właścicielem, który niezwłocznie zadzwonił po policję. Esperanza stara się załagodzić sprawę, jednak bezskutecznie - policja aresztuje Quique.
Coki wypytuje się o Esperanzę, więc Martín dzwoni do niej i prosi o pomoc w opiece nad dziećmi. On musi iść na wernisaż, który w żadnej sposób nie może odwołać. Esperanza zgadza się. Kiedy przychodzi do domu Martína poznaje tam Constanzę.
Martín i Constanza wychodzą. Kobieta jest jednak w złym nastroju, gdyż nie potrafi zaakceptować decyzji narzeczonego o sprowadzeniu dzieci do jego domu.
Esperanza zostaje w domu Martína opiekując się nad adoptowanym rodzeństwem. Próbuje naprawić wtyczkę i powoduje krótkie spięcie, w wyniku, którego w pokoju wybucha pożar. Kiedy Martín wraca, znajduje wozy strażackie i policyjne stojące przed jego domem.

ODCINEK 4

Na szczęście ogień nie był zbyt groźny i obyło się bez inicjatywy strażaków. Esperanza prosi o wybaczenie i bierze całą odpowiedzialność na siebie. Gotowa jest pokryć ze swojej pensji wszelkie koszty związane z naprawą. Martín odmawia, gdyż wie, że był to jedynie niewinny wypadek.
Constanza próbuje zbliżyć się do dzieci i chce iść z nimi na zakupy, aby obdarować ich nowymi ubraniami. Robi również porządek z rzeczami i przypadkowo zabiera zdjęcie ich matki. Kiedy José nie może go znaleźć, wdaje się w kłótnie z Constanzą. Sytuację ratuje Rosa.
Esperanza zdaje sobie sprawę, że czuje coś do Martína. Wie, że aby mogła się uwolnić od tego uczucia, musi rzucić pracę. Wykorzystuje sytuację i po znokautowaniu meksykańskiego inwestora, składa rezygnację.
Dochodzi do spotkania Esperanzy i Quique, z Don Cesarem, znanym trenerem bokserskim. Ten doradza jej, aby nie forsowała ręki do czasu całkowitego zagojenia. Potem spokojnie może wrócić do treningu.
Martín nie możne znaleźć nigdzie Esperanzy. Mercedes słyszy jak Kimberly rozmawia z nią. Pod groźbą wyrzucenia jej z pracy, zmusza ją do podania adresu zamieszkania dziewczyny. Martín odnajduje ją we wskazanym miejscu.


ODCINEK 5

Martín przekonuje Esperanzę, aby wróciła z nim do pracy i oferuje jej posadę jego osobistej asystentki.
Constanza wybiera się na zakupy i kupuje ubrania dla dzieci. José przyjmuje je, choć robi to bardzo niechętnie. Tony, wnuk Rosy, widząc jego nowe ciuchy nabija się z jego złego gustu. Ten, wykorzystując sytuację kopie go. W ten sposób okazuje również swoją zazdrość o Laurę, która najwyraźniej zauroczyła Tony'ego. Martín rodziela ich i udaje się na poważną rozmowę z José. Tłumaczy mu, że bicie się nie jest dobrym sposobem na rozwiązywanie sporów. Zabiera go do swojego znajomego, aby pokazać mu auto wyścigowe.
Wieczorem, do domu Martína przychodzi mężczyzna, podający się za prawdziwego ojca dzieci, które ten adoptował. Prosi o rozmowę na osobności. Osvaldo, tak naprawdę, jest aktorem wynajętym przez Miguela, który ma wyłudzić pieniądze od Martína, dzięki którym, będzie mógł spłacić Iriarte. Martín umawia się z nim na spotkanie.
Aby upewnić się, co do prawdomówności Osvalda, postanawia nagrać całą rozmowę ukrytym mikrofonem. Osvaldo oferuje, że w zamian za 20 tysięcy dolarów, zniknie z życia jego i dzieci. Martín przyjmuje jego propozycję i karze mu zjawić się następnego dnia w biurze, pod odbiór zapłaty.
Po spotkaniu Martín rozmawia z Esperanzą. Pyta ją, czy powinien powiedzieć dzieciom o pojawieniu się ich ojca. Nie wie jednak, że José podsłuchuje całą ich rozmowę.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Marica;**
Administrator Maritza :) czyli Mistrz ;*
Administrator Maritza :) czyli Mistrz ;*Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 4372
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: z superanckiego miasta:D

PostWysłany: Śro 20:05, 06 Cze 2007    Temat postu:

Odcinek 33

Esperanza nadal jest zła na Quique, mimo to on nadal twierdzi, że są parą. Grozi Esperanzie, że powie to wszystkim w biurze, jeśli go rzuci. Mówi Constanzie, że nie będzie jej już prześladował, myśli, że ona i Esperanza pobiły się w biurze o niego.
Martín przygotowuje się do wyścigu. Alfredo odwiedza go na torze i Martín daje mu pozwolenie na przeprowadzenie śledztwa.
Alfredowi, z pomocą Mercedes, udaje się dostać do biura i komputera Miguela, ale Miguel i Falucho to odkrywają i biją go.
Martín denerwuje się wyścigiem. Esperanza daje mu na szczęście łańcuszek, który dostała od mamy. Przed samym wyścigiem Constanza pyta Martína o ich rozstanie. Martín nie daje jej jednoznacznej odpowiedzi.
Esperanza postanawia nie słuchać relacji z wyścigu, ale Kimberly opowiada jej o wszystkim, co się dzieje. Esperanza ma złe przeczucie, zbija filiżankę a Kimberly mówi jej, że Martín się zabił.


Odcinek 34


Martín zostaje przewieziony do kliniki w stanie śpiączki. Wszyscy są zrozpaczeni, ale Constanza nie pozwala, by ktokolwiek poza nią mu towarzyszył.
Kiedy Esperanza dowiaduje się, że Martín żyje jedzie do kliniki, ale nie pozwalają jej wejść do jego pokoju. Z pomocą Turci udaje się jej jednak do niego dostać. Mówi do Martína jakby mógł ją słyszeć, zbliża do niego i całuje.
Martín budzi się, ale nie pamięta, co się stało. Pojawia się Constanza, żeby z nim zostać.
Falucho i Miguel rozmawiają o koniu Falucha, który się zranił i trzeba go zabić. Kimberly słyszy tylko końcówkę rozmowy i myśli, że chcą zamordować Martína. Opowiada wszystko Monicie. Razem z Turcą, przebrane za trzy pielęgniarki, zabierają Martína z kliniki do siebie.
Quique wraca pijany i idzie do pokoju Esperanzy, żeby prosić o wybaczenie. Kładzie się spać koło Martína myśląc, że to Monita.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Marica;**
Administrator Maritza :) czyli Mistrz ;*
Administrator Maritza :) czyli Mistrz ;*Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 4372
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: z superanckiego miasta:D

PostWysłany: Śro 20:06, 06 Cze 2007    Temat postu:

Odcinek 35
Martin budzi się w pokoju Esperanzy. Ona tłumaczy mu ,że Miguel chce go zabic. Martin wraca do domu. Prosi Constanzę, by zostawiła go w spokoju.

Odcinek 36
Między Constanzą i Esperanzą dochodzi do bójki o Martina. Tymczasem Miguel i Falucho opracowują plan, który ma pozbawic Martina możliwości adopcji.

Odcinek 37
Constanza udaje omdlenie. Zaskoczonemu Martinowi oświadcza ,że jest z nim w ciąży. Quesada decyduje się na szybki ślub.

Odcinek 38
Esperanza źle interpretuje słowa Constanzy i czuje się z tego powodu rozżalona. Postanawia wrócić do Quique i zrezygnować z pracy w Grupo Quesada.
W domu czynszowym pojawia się Braulio, oferując Monicie rewanż z Cobrą.
Turca, José i Coki idą na casting. Coki gra jak prawdziwa aktorka i razem z Turcą, zostają zatrudnione w telewizji.
W biurze, wszyscy są przekonani, że Constanza jest w ciąży. Miguel stara się przekonać Constanzę, aby wmówiła ludziom, że tak jest na prawdę. Debora słyszy ich rozmowę i zamierza powiedzieć o wszystkim kuzynowi.
Martín prosi Quique, aby przekonał Esperanzę do powrotu do pracy. Ostatecznie jednak, udaje mu się porozmawiać z nią sam na sam. Monita tłumaczy mu, dlaczego podjęła tak radykalną decyzję.
Martín pyta Constanzę o to, czy jest w ciąży, czy też nie. Do biura wchodzi Debora. W jej obecności, Constanza nie można oszukać swojego narzeczonego.
Laura dzwoni do Martína i mówi mi, że José

Odcinek 39
Esperanza i Martín zostają uwięzieni wewnątrz windy. Esperanza jest przerażona zaistniałą sytuacją, ale po chwili uspokaja się. Oboje zaczynają rozmawiać o swoich uczuciach.
Constanza jedzie z Quique samochodem. Para flirtując ze sobą, zderza się z innym samochodem. Między nimi, a pasażerami drugiego samochodu dochodzi do kłótni, która kończy się w więzieniu. Esperanza i Martín jadą na komisariat, aby ich uwolnić.
Następnego dnia w gazecie pojawia się informacja, że Quique i Constanzą są kochankami. Kobieta stara się przekonać Martína, że prasa sama wymyśliła sobie tą historię, ale mężczyzna nie jej nie wierzy.
Turca, José i Coki wracają późno do domu, wprawiając Martína w zły nastrój. Martín stara się wytłumaczyć mu, jak ważne jest zachowanie ostrożności, aby nie dopuściĆ do utraty prawa do adopcji. José pokazuje mu kontrakt podpisany przez Coki. Doprowadza tym Martína do szału. José sądzi jednak, że jest on zazdrosny o Turcę i postanawia opuścić dom.
Falucho i Miguel zastawiają na Martína kolejną pułapkę, podmieniając sędziego w sprawie adopcji dzieci. Kiedy Martín rozmawia z nowym sędzią, ten stawia mu warunek: aby otrzymać papiery adopcyjne, musi wziąć ślub. Esperanza jest smutna, słysząc tą wiadomość. Martín prosi, aby poszła z nim do jego biura, porozmawiać na osobności. Kiedy dochodzą do drzwi, słyszą krzyk Constanzy, dręczonej przez Quique.

Odcinek 40
Martín jest zdenerwowany, bo nowy sędzia, który ma rozpatrywać sprawę adopcji już jest, a José się nie pojawia. Prosi o pomoc Esperanzę i idą go poszukać w czynszówce. Turca go ukrywa i José jej dziękuje. Asystent sędziego odwiedza Marína, a Esperanza chce go zaatakować. Martín się na nią wścieka i źle ją traktuje.
Quique awansuje na ochroniarza i Falucho każe mu zostać strażnikiem nocnym. Celem jest uśpienie go, żeby móc podłożyć mikrofon w biurze Martína. Quique nie zasypia, ale oni starają się to zrobić mimo to.
Esperanza jest zazdrosna, bo Kimberly spędza dużo czasu z Déborą, która zerwała swą przyjaźń z Constanzą.
Débora opowiada Esperanzie, że widziała José z Turcą. Esperanza każe mu iść do domu i godzi się z Turcą. Postanawiają iść na urodziny Kimberly, które świętuje w klubie ze striptizem tylko dla kobiet.
Martín ma wyrzuty sumienia, bo źle potraktował Esperanzę, postanawia pójść ją przeprosić. Kończy przebrany za striptizera w klubie i kiedy prosi o wybaczenie, pojawia się Constanza.

Odcinek 41
Esperanza spotyka Martina tańczącego w barze jako srtiptizer, bo chce się z nią pogodzić. Próbuje być nierozpoznawalny, ale Constanza natychmiast go rozpoznaje.
Martín zabiera Esperanzę do domu, gdzie spotyka Nieves, która sugeruje Quique następnego dnia, żeby dbał o narzeczoną.
José mówi Martínowi, ze nie podoba mu się nowa szkoła.
Laura spotyka się z Fabianą i zaprasza ją do domu. José nie jest z tego zadowolony.
Turca mówi José, ze nie chce go więcej widzieć.
Po pocałunku poprzedniej nocy Mercedes, okazuje chłód Alfredowi a pocałunek przypisuje wpływowi alkoholu.
Constanza grozi Déborze, że nigdy się z nią już nie zobaczy, jeśli ta nie zerwie kontaktów z Esperanzą, Turcą i Kimberly.
Migiel i Falucho instalują mikrofon w biurze Martína, żeby mieć dostęp do jego prywatnych rozmów. Quique wchodzi do biura Miguela i przez odbiornik słyszy rozmowę Martína z Constanzą, z której wynika, że Esperanza ma romans z Don Cesarem.
Kilka godzin później idzie na salę i robi wymówki Don Cesarowi, które kończą się bójką.

.
Migiel i Falucho instalują mikrofon w biurze Martína, żeby mieć dostęp do jego prywatnych rozmów. Quique wchodzi do biura Miguela i przez odbiornik słyszy rozmowę Martína z Constanzą, z której wynika, że Esperanza ma romans z Don Cesarem.
Kilka godzin później idzie na salę i robi wymówki Don Cesarowi, które kończą się bójką.

Odcinek 42
Ostatecznie Esperanza nie ma żadnych problemów z Doritą, która zaakceptowała Martína. Quique prosi o wyjaśnienia i Esperanza mówi mu dlaczego nie może powiedzieć, że są parą.
W domu Martína, Laurita zaprasza Fabianę na noc. Ona wpuszcza swoich przyjaciół, którzy mają okraść Martína, ale José ich odkrywa. Złodziei zauważa także Constanza i dzwoni na policję. José każe się wynosić Fabianie i kiedy przyjeżdża policja, zabiera jego i Tony’ego.
Constanza prosi Deborę, żeby sprawdziła rzeczy. W czynszówce widzi całujących się Quique i Esperanzę, i dziewczyny każą jej obiecać, że nic nie powie. Constanza i Miguel naciskają, ale ratuje ją Turka.
Martín jest zły na Monitę, bo wiele razy go okłamała. Teraz musi podpisać ważną umowę i każe jej iść do domu. Ona obraża się, ale Martín stara się zakończyć interesy. Potem dowiaduje się, że José i Tony są zamknięci i prosi o pomoc Esperanzę. Postanawiają odszukać Fabianę, żeby powiedziała policji o tym co wie. Kiedy Martín ją łapie, pojawia się przyjaciel Fabiany i celuje do Esperanzy.

Odcinek 43


Martín ratuje Esperanzę przed złodziejem, a Fabiana zeznaje na komisariacie. Tony i José wychodzą z aresztu i Laura po raz pierwszy nazywa Martína tatą.
Esperanza źle się czuje, bo Cobra zniszczyła jej lalkę z dzieciństwa. Jest zdecydowana się zemścić. Mówi Quique, żeby zaniósł wiadomość. W tym czasie w czynszówce pojawia się José z listem, w którym sam napisał, żeby spotkała się z Martínem w restauracji. Ale plan się nie udaje. Esperanza skończyła walkę na pięści z Cobrą i spóźniła się na spotkanie dając czas Constanzie na pojawienie się pierwszej w restauracji. Esperanza czuje się źle, bo widzi jak Martín i Constanza coś czczą. Martín dowiaduje się o planie José i każe mu przeprosić Esperanzę.
W czynszówce Quique idzie za José do pokoju Monity i podsłuchuje co mówi. Kiedy wychodzi, składa podarty list.
W biurze Martín pyta Esperanzę, czy rozmawiała z José. Esperanzą mówi, że to nie jest ważne, bo nic nie zmieni tego co widziała, i że jest tylko jego pracownicą.

Odcinek 44


Quique nadal stara się dociec, kto napisał list do Esperanzy.
W biurze Miguel mówi jak piękna jest Esperanza i Quique się złości. Rzuca się na niego, ale Alfredo ich rozdziela. Débora wciąż ucieka przed Constanzą i Miguelem, ale Rolando dzwoni do niej i próbuje ją przekonać do wyjawienia sekretu. Ona mówi, że on też spiskuje przeciwko niej i ucieka, żeby schować się u Turci.
Esperanza i Martín spotykają się z Japończykami.
Falucho nakłania lekarza Martína, żeby podał mu fałszywą diagnozę. Lekarz mówi Martínowi, że zostało mu niewiele życia. Słyszy to Rosa, ale nie mówi nic dzieciom. Constanza próbuje udawać, że się martwi, ale nie całkiem jej to wychodzi. Martín jest przygnębiony a Constanza udaje. Nie chce brać już udziału w planie Miguela, ale Falucho jej grozi.
Martín i Monita spotykają się na brzegu rzeki i obejmują


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Marica;**
Administrator Maritza :) czyli Mistrz ;*
Administrator Maritza :) czyli Mistrz ;*Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 4372
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: z superanckiego miasta:D

PostWysłany: Śro 20:06, 06 Cze 2007    Temat postu:

ODCINEK 45
Martín odkrywa, że nie stoi nad grobem i chce się dowiedzieć, kto go oszukał. Dochodzi do wniosku, że był to Rolando i zapomina o sprawie.
Rolando ściga Déborę aż do czynszówki, spotyka Turcę i zaczyna szaleć na jej punkcie. Turca mówi Déborze, że powinna poprosić o pomoc kogoś innego. Ona prosi o pomoc Martína i kiedy już ma mu wyjawić tajemnicę, Esperanza ją powstrzymuje.
Beatriz grozi Mercedes, żeby opowiedział jej wszystko o Alfredo. Miguel nadal knuje i mówi Beatriż, że kochanką Alfredo jest Esperanza. Martín i Monita ścigają Déborę, ale ją gubią. Beatriz znajduje się w furgonetce dokładnie tam, gdzie oni. Esperanza przechodzi przez ulicę i Beatriz chce ją przejechać, ale Martín ją ratuje i oboje lądują na ziemi.

ODCINEK 46


Martín cudem ratuje Esperanzę spod kół furgonetki, żadne z nich nie zauważyło kto prowadził, ale Monita mówi, że za kierownicą siedziała kobieta.
Quique podejrzewa Esperanzę o romans z Martínem, więc idzie do jego domu, żeby znaleźć jakieś dowody na to. Zostaje odkryty przez Rosę w niedwuznacznej sytuacji z Constanzą. Nieves odkrywa, że Quique i Monita okłamują Martína, że są rodzeństwem. Ona też podejrzewa, że Esperanzę i Martína coś łączy.
Alfredo mówi Martínowi, że Mercedes znalazła pod jego biurkiem mikrofon. Potem, żeby dowiedzieć się, kto go tam podłożył wymyślają plan, w którym Monita ma się przebrać za mężczyznę.
José z powodu Turci bije się z Rolando, w wyniku czego sąsiedzi postanawiaja ją wyrzucić.
Quique niespodziewanie wchodzi do biura Martína i zastaje go tam z Esperanzą, ciągle w męskim ubraniu, i dochodzi do wniosku, że Martín jest homoseksualistą.

ODCINEK 47


Quique zastaje Martína i Esperanzę w niedwuznacznej sytuacji, ale ponieważ Esperanza nadal jest w przebraniu, dochodzi do wniosku, że jest gejem. Opowiada o tym Kimberly i Monicie, która jest na niego zła, bo oczernia Martína.
Migiel i Falucho przychodzą do Firmy potłuczeni po tym, jak zostali potrąceni przez furgonetkę prowadzoną przez Beatriz. Ku zdumieniu Martina oskarżają o wszystko Alfredo.
Sąsiedzi z czynszówki, na czele z Nieves, chcą wyrzucić Turcę. Wywołuje to wielką kłótnię, do której włącza się też Esparanza. Falucho decyduje się zerwać z Mercedes - jako powód podaje swoje liczne obrażenia. Mercedes jest wściekła. Martín zabiera José na tor, gdzie spotykają Rolando. Dowiaduje się, że to on pobił José i wdaje się z nim w bójkę, grozi, że jeśli jeszcze raz go skrzywdzi znów mu przyłoży.
Quique mówi Constanzie, że jej chłopak jest gejem.
Na torze Martín spotyka Tamarę, z którą kiedyś łączył go romans. Potem wracają do biura i całują się. Widzą to Esperanza i Constanza. Esperanza wścieka się i opowiada Kimberly, o tym co zaszło, robi sobie wymówki, że chciała mieć coś wspólnego z Martínem. Za drzwiami stoi Quique i myśli, że dziewczyny rozmawiają o nim i boi się, że Monita z nim zerwie.

ODCINEK 48


QTurca żegna się z Esperanzą i wyprowadza z czynszówki, nie mówiąc, gdzie będzie mieszkać. Na ulicy kradną jej walizkę i Turca wpada w przygnębienie. Rolando ją odzyskuje, powodując nieporozumienie z Déborą. Quique przygotowuje niespodziankę dla Monity. Razem z kapelą śpiewa serenadę, daje pierścionek i prosi o rękę. Esperanza się zgadza. Tamara przychodzi na kolację do Martína i spędza sporo czasu z dziećmi. Dzieciaki uznają ją za sympatyczną, ale Constanza nadal nie może się pogodzić z jej obecnością. Falucho i Miguel proszą Debí, żeby dowiedziała się czegoś o Tamarze, ale ona odkrywa podstęp i sama dowiaduje się paru rzeczy o Martínie. Tamara proponuje Martínowi ślub, żeby ułatwić adopcję. Constanza prosi Monitę, żeby pomogła jej odzyskać Martína.

ODCINEK 49Esperanza nie chce się sprzymierzyć z Constanzą, która knuje coś z Miguelem i Falucho. Aby oczarować Martína, Constanza spędza więcej czasu z dziećmi – za radą Falucho pomaga im w angielskim. Turca zaczyna pracę w klubie ze striptizem, szefowi mówi, że nic poza tańcem nie wchodzi w grę. Spotykają ją tam Carozo i Montana. Turca zauważa, że jest coś dziwnego w tym miejscu, ale szef mówi jej, żeby się nie wtrącała i pilnowała własnych spraw. Martín idzie do Monity, chce jej się wytłumaczyć z pocałunku z Tamarą, ale ona nie słucha i prosi o podwyżkę. Następnego dnia Quique opowiada w biurze, że się żeni i wszyscy myślą, że panną młodą jest Kimberly. Quique kłóci się z Esperanzą, bo nie chce więcej kłamać. Podsłuchuje to Tamara. Quique chce powiedzieć o wszystkim Martínowi, ale Monita go powstrzymuje. Tamara, która wszystko podsłuchała mówi Esperanzie, żeby wyznała prawdę Martínowi, zanim ten dowie się jej od kogoś innego. Słyszy to Martín i prosi Tamarę o wyjaśnienia.

ODCINEK 50

Falucho umawia się na spotkanie z Tamarą, mówiąc jej o wspaniałym interesie, ale potem okazuje się, że znacznie bardziej interesuje go ona, niż jakiś interes. Odkrywa to Mercedes i zrywa z nim. Quique planuje ślub z Esperanzą, ale ona nie okazuje dużego entuzjazmu. Miguel wymyśla plan, jak sprawić, żeby José, któremu pomagała Constanza, zdał egzamin z angielskiego, przy okazji wplątując w to Quique. Martín, zmęczony kłamstwami Monity jest zdecydowany poznać jej sekret – każe Alfredo zawiadomić go, jeśli Esperanza opuści biuro. Esperanza i Kimberly odkrywają, że Turca pracuje w klubie ze striptizem. Monita idzie tam, by ją przekonać do rzucenia pracy i wychodzi na scenę – bo Turca jest w trakcie pokazu. Martín, który ją śledził, widzi Esperanzę na scenie i myśli, że to właśnie chciała przed nim ukryć. Monita i Turca podsłuchują właściciela klubu, który mówi o podkopie i planie obrabowania banku. Zostają odkryte i muszą uciekać. Żeby zmylić pościg, obie przebierają się za zakonnice.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Marica;**
Administrator Maritza :) czyli Mistrz ;*
Administrator Maritza :) czyli Mistrz ;*Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 4372
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: z superanckiego miasta:D

PostWysłany: Śro 20:07, 06 Cze 2007    Temat postu:

Odcinek 51
Miguel daje łapówkę nauczycielowi, żeby José zaliczył egzamin i otrzymał najwyższą ocenę. Martín wita dzieci po powrocie ze szkoły i zauważa, że José nie jest zadowolony. Pyta o powód, a José mówi mu, że to niemożliwe, żeby zaliczył, a co dopiero dostał tak wysoki stopień. Martín nic z tego nie rozumie. Do Alfredo dzwoni Rosa i mówi, że Martínowi mogą zabrać dzieci, bo ktoś doniósł o łapówce dla nauczyciela.
Quique ma trochę pieniędzy i postanawia pomnożyć je grając w kości. Carozo przyprowadza człowieka, który miał przegrać, ale dzięki oszustwu, to Quique przegrywa wszystko. Do czynszówki przychodzi Constanza i pociesza Quique. Nieves jest wściekła na syna, bo zdradza Monitę. Debora przypadkiem odkrywa, że Constanza spotkała się z Quique i zaczyna ja szantażować.
Tymczasem Esperanza i Turca uciekają w przebraniu zakonnic, ale niestety zostają złapane i zamknięte w jakimś miejscu przypominającym stodołę. Turce udaje się uciec i dzwoni do Martína, który jedzie je uwolnić. José, który ukrył się w bagażniku, zostaje z Turcą, a Martín idzie po Monitę. W chwili, gdy przestępcy już już mają ją zabić pojawia się Martín i ratuje ją z opresji. Uciekają konno i kiedy znajdują się w bezpiecznym miejscu namiętnie całują.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Marica;**
Administrator Maritza :) czyli Mistrz ;*
Administrator Maritza :) czyli Mistrz ;*Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 4372
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: z superanckiego miasta:D

PostWysłany: Śro 20:08, 06 Cze 2007    Temat postu:

Odcinek 51
Miguel daje łapówkę nauczycielowi, żeby José zaliczył egzamin i otrzymał najwyższą ocenę. Martín wita dzieci po powrocie ze szkoły i zauważa, że José nie jest zadowolony. Pyta o powód, a José mówi mu, że to niemożliwe, żeby zaliczył, a co dopiero dostał tak wysoki stopień. Martín nic z tego nie rozumie. Do Alfredo dzwoni Rosa i mówi, że Martínowi mogą zabrać dzieci, bo ktoś doniósł o łapówce dla nauczyciela.
Quique ma trochę pieniędzy i postanawia pomnożyć je grając w kości. Carozo przyprowadza człowieka, który miał przegrać, ale dzięki oszustwu, to Quique przegrywa wszystko. Do czynszówki przychodzi Constanza i pociesza Quique. Nieves jest wściekła na syna, bo zdradza Monitę. Debora przypadkiem odkrywa, że Constanza spotkała się z Quique i zaczyna ja szantażować.
Tymczasem Esperanza i Turca uciekają w przebraniu zakonnic, ale niestety zostają złapane i zamknięte w jakimś miejscu przypominającym stodołę. Turce udaje się uciec i dzwoni do Martína, który jedzie je uwolnić. José, który ukrył się w bagażniku, zostaje z Turcą, a Martín idzie po Monitę. W chwili, gdy przestępcy już już mają ją zabić pojawia się Martín i ratuje ją z opresji. Uciekają konno i kiedy znajdują się w bezpiecznym miejscu namiętnie całują.

Odcinek 52
Martín dowiaduje się o łapówce dla nauczyciela i skardze u sędziego – i że znów chcą mu zabrać dzieci. Wszyscy podejrzewają Constanzę i dlatego Miguel wynajmuje lekarza, który mówi, że Constanza jest na skraju załamania nerwowego i potrzebuje spokoju oraz wsparcia. Lekarz zaleca, by została w domu Martína aż do wyzdrowienia.
Quique jest czuły dla Monity, bo Nieves robi mu wymówki z powodu Constanzy. Nalega też, żeby powiedzieć Martínowi, że są parą, a nie rodzeństwem.
Alfredo idzie na kolację z Mercedes, ale pojawia się Débora i postanawia się przyłączyć. Potem zauważa Rolando z inną kobietą i urządza awanturę. Alfredo interweniuje i niechcący zostaje pobity przez Débi.
Esperanza przygotowuje się do wyjścia do biura, ale pojawia się Quique, żeby przypomnieć jej o wizycie w urzędzie stanu cywilnego. Monita stara się mu powiedzieć, że nie chce za niego wychodzić, ale Quique myśli, że to dlatego, że sprzedał swój dowód.
Martín musi iść na kolację i prosi Esperanzę, żeby mu towarzyszyła. Idą do czynszówki, żeby Monita mogła się przebrać. Martín czekając na patio rozmawia z Nieves i dowiaduje się, że Quique nie ma siostry.

Odcinek 53 Miguel przekonuje Constanzę, że José jest przykry, bo nie widzi jej czaru. Constanza stara się uwieść José, co widzi Débora. Opowiada o tym Turce, co z kolei podsłuchuje Quique. Idzie do Constanzy i żąda wyjaśnień, co kończy się tym, że rzuca ją na łóżko.
Martín i Monita idą na przyjęcie w ambasadzie. Esperanza urządza awanturę i zostają stamtąd wyrzuceni.
Nieves ukrywa prawdę o Quique i Monicie, ale złości ją widok eleganckiej Esperanzy u boku Martína. Po powrocie z przyjęcia prosi Monitę o wyjaśnienia – ta przysięga, że powiedziała prawdę, ale krzyżuje palce.
Kiedy Martín wraca do domu Constanza ukrywa Quique w łazience. Martín zastaje Constanzę ciężko oddychającą i jest zdziwiony. W łazience Quique czai się z kijem.

Odcinek 54
Constanza mówi Martínowi, że nie czuje się dobrze, a w tym czasie Quique stara się uciec, ale natyka się na Rosę.
Nieves przynosi Monicie suknię ślubną do przymiarki. Przychodzi Martín, więc aby nie zobaczył jej w ślubnej sukni ucieka na ulicę. Martínowi w końcu udaje się ją dogonić i żąda wyjaśnień.
Alfredo mówi Martínowi, że podejrzewa Monitę, Kimberly i Quique o podłożenie mikrofonów w jego gabinecie. Mówi, że widział jak Kimberly i Quique słuchali czegoś w pomieszczeniu gospodarczym.
José gniewa się na Laurę, bo widział jak rozmawiała z Fabianą, którą uważa za złodziejkę.
Constanza wścieka się na Déborę, bo odkryła, ze udaje chorobę, aby zatrzymać Martína. Razem z Miguelem wynajmuje psychiatrę, żeby oszukać Martína.


55
Ezperanza upija się i obiecuje Martinowi, że zdradzi mu całą prawdę. Quique obawia się Calostra, który pożyczył mu pieniądze na samochód i obrączki.

56
W obecności Martina Nieves żąda, by Ezperanza zdeklarowała sie kto jest jej prawdziwym chłopakiem. Tony i Jose ratują Fabianę przed atakiem dwóch opryszczków, którzy chcą ją zabic.

57
Quique zostaje porwany przez ludzi Calostra za niepłacenie długów. Esperanza wraca do pracy w biurze ,a po rozmowie z Turką postanawia zerwac z Quiqe.

58
Esperanza mówi Quiqe ,że z nim zrywa. On jest zbyt pijany ,by jej wysłuchac. W biurze Esperanza widzi Martina obejmującego Constanzę. Jest wściekła.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Marica;**
Administrator Maritza :) czyli Mistrz ;*
Administrator Maritza :) czyli Mistrz ;*Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 4372
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: z superanckiego miasta:D

PostWysłany: Śro 20:09, 06 Cze 2007    Temat postu:

Odcinek 60
Esperanza i Quique biorą udział w programie telewizyjnym, gdzie wygrywają nagrodę. Ogląda to Martín, ale przed pocałunkiem Monity z Quique Kimberly wyłącza telewizor. Martín prosi Esperanzę, żeby skończyła z kłamstwami. Ona obiecuje, że powie mu całą prawdę za dwa dni.
Martín musi iść do domu, żeby pocieszyć Laurę, która jest dyskryminowana i ignorowana przez innych uczniów w szkole.
Quique przerywa sesję Constanzy z doktorem Dufré i męczy ją prośbami o to, poszli do łóżka. W końcu idą do czynszówki, ale odkrywa ich Turca. Jednak Constanzie udaje się uciec i pozostać nierozpoznaną.
Alfredo całuje Jorgelinę, co widzi Beatriz i postanawia podłożyć bombę w budynku Grupo Quesada. Powoduje ogromne zamieszanie i policja nie może się dostać do budynku. Martín i Monita stają przed trudnym zadaniem rozbrojenia bomby.

Odcinek 61
Bomba nie wybucha. Martín odwozi Monitę do domu. W tym samym czasie w czynszówce jest także Constanza szukająca łańcuszka, który dał jej Martín, a który zgubiła będąc z Quique. Spotyka Martina, który pyta, co tu robi. Ona odpowiada, że chciała na własne oczy zobaczyć, czy to prawda, co mówią o nim i o Esperanzie.
Turca żąda od Quique, żeby dał spokój Monicie, bo jeśli tego nie zrobi ona opowie jej, że był w jej pokoju z inną kobietą. Quique zgadza się i mówi Monicie, żeby poczekali trochę ze ślubem.
Martín prosi Esperanzę, żeby towarzyszyła mu na spotkanie z dyrektorką szkoły. Monita czekając na niego w korytarzu widzi jak Laura jest maltretowana przez inne uczennice i postanawia jej pomóc – używając swoich metod. Martín jest na nią zły, bo nie powinna wszystkiego rozwiązywać za pomocą pięści.
Nieves rozmawia z Esperanzą i mówi, że powinna być ostrożna, bo Martín w końcu ja zostawi dla kogoś takiego jak on. Kiedy Martín przychodzi do niej mówi mu, żeby sobie poszedł, bo nie mają ze sobą nic wspólnego.

Odcinek 62


Martín chce, żeby Esperanza zrozumiała, że ją kocha, ale jest zły na nią i wychodzi.
Quique kłóci się z Kimberly i decyduje się iść do domu Martína, żeby powiedzieć mu, że Bermudez źle go traktuje.
W domu zatrzymuje go Constanza. Monita też przychodzi do Martína, żeby powstrzymać Quique, co oczywiście kończy się rozmową z Martínem. Ten mówi jej, że wcale jej nie zna i nic o niej nie wie. Jest bardzo smutny, więc Constanza go pociesza i spędzają razem noc.
Débora słyszy jak Jorgelina mówi, że Miguel i Falucho chcą zabić Martína, ucieka i mówi wszystko Bermudezowi. Miguel i Falucho zostają zatrzymani, ale w końcu okazuje się, że Jorgelina jest oszustką i tak naprawdę jest mężczyzną, więc ich uwalniają. Kiedy mają już aresztować Jorgelinę, ona wyciąga broń i jako zakładniczkę bierze Kimberly. Pojawiają się Mercedes i Alfredo i starają opanować sytuację. W końcu to Alfredo zabiera broń Jorgelinie.
Coki informuje Monitę, że Constanza została na noc w domu Martína. Ta chcąc się dowiedzieć, czy to prawda idzie na tor porozmawiać z Martínem. Tam widzi go z Constanzą, więc przyjmuje zaproszenie Rolando. Kiedy się przebiera pojawia się Martín. Monita pyta, czy spał z Constanzą.

Odcinek 63
Martín się wścieka, bo Monita została pilotem Rolando. W trakcie wyścigu złości się jeszcze bardziej, bo Rolando jest nieostrożnym kierowcą. Po wyścigu Rolando zabiera Esperanzę do czynszówki i całuje na dobranoc w czoło. Widzi ich Débora i źle to interpretuje. Nieves słyszy jak Débi mówi, że Monita i Rolando się całowali i opowiada o tym Quique. Quique żąda od Esperanzy wyjaśnień, co słyszy Martín i co go rozwściecza. Później decyduje się zaprosić Constanzę na kolację w restauracji.
Monita jest smutna, bo myśli, że Martín już jej nie kocha.
Falucho i Miguel cieszą się z tej sytuacji i wymyślają plan. Constanza udając Monitę umawia się na spotkanie z Rolando w tej samej restauracji, do której zaprosił ją Martín. Falucho i Miguel, używając taśmy z głosem Martina, proszą Monitę o spotkanie. Bermudez słyszy, że Esperanza idzie na randkę i mówi o tym Quique.
W restauracji Martín widząc Monitę ze swoim wrogiem jest zły i życzy im szczęścia razem. Esperanza nic nie rozumie, a kiedy stara się wyjaśnić Wtedy pojawia się Quique – robi scenę, ale kiedy Monita mu wszystko Martínowi, co się tak naprawdę stało, on jej nie wierzy.
wyjaśnia, wierzy jej i mówi, że wszystko będzie dobrze.

Odcinek 64
Quique zauważa, że Monita jest przybita z powodu braku zaufania Martína. Przekonuje Martína, że to Rolando jest odpowiedzialny za wszystko. Idą do niego, żeby to wyjaśnić, ale kończy się bójką. Miguel i Falucho przekonują Rolando do złożenia doniesienia na Quique i Martína, żeby ich aresztowano.
Kimberly znajduje w gabinecie Martína magnetofon i po włączeniu słyszy jak Martín zaprasza Esperanzę na kolację.
Monita bierze udział w walce, która może okazać się przełomem w jej karierze bokserki. Dowiaduje się o tym Constanza i zabiera Martina na miejsce walki. Ten jest zszokowany, kiedy na ringu widzi Monitę.

Odcinek 65
Martín i Quique zostają aresztowani za napaść na Rolando. Zostają zamknięci w celi i mają kłopoty z innymi aresztantami, później uciekają.
Dzieci postanawiają opuścić dom Martína i idą spędzić noc u Monity.
Z Quique zrywa Esperanza i Constanza też już nie chce mieć z nim nic wspólnego.
W wyniku knowań Miguela i Falucho sędzia zabiera Martínowi dzieci. Ten szuka pocieszenia u Monity.
Kimberly kłóci się z Débi i mówi, że ta chce zająć jej miejsce w firmie.
Miguel kłóci się z Falucho i go zwalnia.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Marica;**
Administrator Maritza :) czyli Mistrz ;*
Administrator Maritza :) czyli Mistrz ;*Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 4372
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: z superanckiego miasta:D

PostWysłany: Śro 20:10, 06 Cze 2007    Temat postu:

Odcinek 66
Miguel przejmuje kontrolę nad firmą. Zwalnia Alfredo i Mercedes, a na ich miejsce awansuje Quique i Débi. Jednak kiedy dowiaduje się o związku Quique z Constanzą, rezygnuje z uczynienia go kierownikiem. Miguel przemocą stara się zdobyć Constanzę, ale ta broni się i Miguel traci przytomność. Ona myśli, że go zabiła i z pomocą Quique zabiera jego ciało. Mercedes zauważa krew i wzywa policję.
Martín ratuje życie wnukowi sędziego i może odzyskać dzieci, jeśli się ożeni. Proponuje małżeństwo Monicie.

Odcinek 67
Martín nie może się powstrzymać i mówi w sekrecie dzieciom i Rosie, że ożeni się z Monitą.
Constanza i Quique gubią ciało Miguela (ten odzyskawszy przytomność wstał i poszedł do domu). Widzi go Débora i myśli, że jest upiorem. Quique wraca do czynszówki i Esperanza mówi mu, że szukała go policja w związku z zabójstwem Miguela. Quique ucieka i ukrywa się u Carozo.
Constanza mówi Martínowi, że zabiła Miguela, ale on pojawia się w biurze, napędzając przy okazji wszystkim strachu. Wszystko się wyjaśnia.
Coki mówi Constanzie, że Martín i Monita zamierzają się pobrać.
Esperanza mówi Quique, że wszystko między nimi skończone. Ten prosi ją o ostatni pocałunek. Monita spełnia prośbę i całuje Quique, ale widzi to Martín.

Odcinek 68

Martín widzi pocałunek Monity i Quique. Potem spotyka się z Débi i ta opowiada mu o wszystkim. Martín czuje się paskudnie i idzie do baru, żeby spotkać się z Tano. Pojawia się Rolando i wszyscy narzekają na kobiety.
Quique jest smutny, bo zostawiła go Monita i prosi matkę, żeby zadzwoniła do jego terapeuty. Ten go uspokaja a Quique zamierza się zemścić spotykając z Constanzą, ale nie robi tego, bo wspomina Esperanzę.
Monita chce powiedzieć Martínowi całą prawdę i zaprasza go na kolację, ale ten mówi, że nie czuje się dobrze i spotkają się w biurze. Monita pożycza od Turci sukienkę i ślicznie wygląda, ale Martín jest w stosunku do niej zimny i mówi, że nie musi mu nic mówić, bo widział jak całowała się z Quique.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Marica;**
Administrator Maritza :) czyli Mistrz ;*
Administrator Maritza :) czyli Mistrz ;*Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 4372
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: z superanckiego miasta:D

PostWysłany: Śro 20:12, 06 Cze 2007    Temat postu:

Odcinek 69
Martín jest zły i nie słucha wyjaśnień Monity. Mercedes mówi mu, że Laura miała wypadek w szkole i Martín jedzie do niej. Do domu Quesady przychodzi Constanza i pyta o dziewczynkę.
Doktor Dufré hipnotyzuje Quique, ale w połowie przerywa im Kimberly i Quique zostaje w transie i zachowuje się jak czterolatek przez dwa dni, kiedy to Turca uderza go w głowę, gdy wchodzi za nią do łazienki.
Za radą Kimberly Monita dzwoni do Martína, ale odbiera Constanza, więc odkłada słuchawkę nie odezwawszy się. Martín idzie na przyjęcie urodzinowe Rolando, gdzie widzi go Turca. Idzie więc do Esperanzy i siłą zabiera ją na to przyjęcie. Monita próbuje porozmawiać z Quesadą, ale znów się kłócą. Następnego dnia w biurze Esperanza mówi Martíowi, że pocałowała Quique na pożegnanie. Martín całuje Monitę i mówi, że to też jest pożegnalny pocałunek.

Odcinek 70
Martín mówi Monicie, że nigdy jej nie wybaczy. W biurze Esperanza mdleje osłabiona przez silną grypę, ale Mercedes podejrzewa, że Monita jest w ciąży. Rozmawia o tym z Alfredo, ale podsłuchuje ich Miguel i wkrótce wszyscy myślą, że to prawda.
Dzięki Turce Martín dowiaduje się, co się stało Monicie i idzie ją odwiedzić. Monita ma gorączkę i myśli, że wizyta Martína jej się przyśniła, ale Turca mówi, że Quesada był u niej naprawdę.
Constanza pyta Martína o ciążę Monity, a ten mówi, że to musi być dziecko Quique, bo między nimi do niczego nie doszło.
Falucho i Miguel zamierzają się zemścić na doktorze Dufré. Usypiają go i starają się wysłać gdzieś daleko, ale ten ucieka i wraca do biura, gdzie zostaje zatrzymany przez Bermudeza.
Monita dowiaduje się o swojej rzekomej ciąży i idzie do Martína, żeby mu powiedzieć, że to nieprawda. W tym czasie Quique, podejrzewając Quesadę o ojcostwo, próbuje go zaatakować.

Odcinek 71
Esperanza mówi, że nie spodziewa się dziecka i Quique nadal nie wie, co łączy ją z Quesadą. Monita stale drażni Martína, a ten nie pozostaje jej dłużny. Zabrania jej wstępu na licytację, ale ona i tak wchodzi i sprawia, że Martín traci dużo pieniędzy. Wszystko kończy się bitwą na jedzenie. W domu Quesady owinięci w ręczniki całują się.
Doktor Dufré szantażuje Constanzę – żąda 50 tysięcy dolarów w zamian za niedostarczenie Martínowi taśm z ich sesji terapeutycznych. Coni prosi o pomoc Quique mówiąc, że jeśli Dufré zrobi to, czym grozi jego związek z Esperanzą też na tym ucierpi.
Dufré idzie do domu Quesady, żeby opowiedzieć mu całą prawdę. Spotyka tam Constanzę i Quique, którzy próbują mu zabrać teczkę. Kiedy się szarpią, przychodzą Monita i Martín i ich rozdzielają. Martín żąda, żeby doktor powiedział mu o co chodzi.

Odcinek 72
Dufré prosi Martína o rozmowę na osobności i mówi, że może mu wyznać sekrety Constanzy, jeśli mu zapłaci. Martín się złości i wyrzuca doktora za drzwi, co Constanza przyjmuje z ulgą.
W biurze Mercedes przekonuje Martína do spotkania z Fernando, którego wcześniej nie przyjął Alfredo. Quesada zgadza się, a Alfredo jest zły i zazdrosny.
Turca i José spotykają się i namiętnie całują, Turca mówi José, że też jest w nim zakochana.
W szkole Laura zostaje oszukana przez Danielę i ośmieszona przed wszystkimi. Dzwoni do Monity i opowiada jej o tym, co się stało. Ta wraz z Turcą i Kimberly idą do szkoły i grożą Danieli. Do Martína dzwoni Miss Clark i opowiada co zrobiła Esperanza. Martín jest wściekły i mówi Alfredo, żeby wypłacił Monicie pensję, bo jest zwolniona.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Marica;**
Administrator Maritza :) czyli Mistrz ;*
Administrator Maritza :) czyli Mistrz ;*Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 4372
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: z superanckiego miasta:D

PostWysłany: Śro 20:14, 06 Cze 2007    Temat postu:

Odcinek 73
Martín wyrzuca Monitę, choć wszyscy są przeciwko temu. Nieves mówi Quique, że powinien skorzystać z sytuacji i spróbować odzyskać Esperanzę. Zabrania też Turce wtrącać się do związku Monity z jej synem. Esperanza decyduje się iść z Turcą na casting i niespodziewanie zostaje wybrana do roli głównej bohaterki w filmie, o co złości się na nią przyjaciółka.
W domu Quesady sprawy się pogarszają po tym jak Constanza zaprosiła Danielę i jej mamę. Bo chociaż Daniela przeprasza, to Laura ją atakuje i nazywa hipokrytką. Wszystko źle się kończy. W szkole wszyscy oglądają zdjęcie zrobione Laurze i kpią z niej. José bije się z tego powodu z Rodrigo. Na prośbę dzieci Martín postanawia posłać je do innej szkoły. Proszą go też, żeby pogodził się z Monitą.
Quesada idzie do czynszówki, żeby przeprosić Esperanzę i zaoferować jej ponownie pracę u siebie, ale ona mówi, że nie wróci do biura, bo została
aktorką i zagra w filmie.

Odcinek 74
Constanza złości się na Martína, bo ten robi wszystko, co chce Monita. Kłócą się też o wybór szkoły dla dzieci.
Falucho stara się rozdzielić Mercedes i Fernando, ale wskutek jego wysiłków jeszcze bardziej się do siebie zbliżają. Fernando proponuje Mercedes wspólny wyjazd do USA.
Na planie Monita zostaje namówiona do napadu i kiedy pojawia się policja i ją goni, ucieka, bo myśli, że wszystko jest filmowane ukrytą kamerą i zostanie użyte w filmie. Niestety zostaje złapana i okazuje się, że to było oszustwo. Z więzienia, dzięki swoim znajomościom, wyciąga ją Martín, zawiadomiony przez Turcę.
Quique i Constanza zostają uwięzieni w windzie, co wprawia w rozpacz Quique, a Constanza usiłuje go, bez powodzenia, uwieść. Na koniec zostają uwolnieni.

Odcinek 75
Monita wraca do pracy w Grupo Quesada. Nieves mówi Martínowi, że Esperanza nigdy nie mogłaby zostawić Quique.
Miguel i Falucho pokazują Constanzie taśmę z windy, gdy była w niej z Quique – w ten sposób zmuszają do dalszego udziału w ich planie.
Mercedes pożycza Fernando 50 tysięcy dolarów, żeby zamknął interes. Débi urządza pożegnalne przyjęcie dla niej przed wyjazdem do Stanów. Gdy zaczynają świętować zjawia się Alfredo i mówi, że narzeczony Mercedes jest przestępcą poszukiwanym przez policję.
Monita dowiaduje się, że Martín spędził noc z Constanzą i dlatego decyduje się wrócić do Quique.
Martín z powodu dzieci postanawia się ożenić. Na oczach Esperanzy, prosi Constanzę o rękę.

Odcinek 76
Martín prosi Constanzę, by za niego wyszła. Kiedy Monita się o tym dowiaduje traktuje go z dystansem. Szczęśliwa Constanza mówi dzieciom o ślubie, ale one nie przyjmują tego dobrze.
Mercedes stara się pogodzić z tym, że nigdy już nie zobaczy Fernanda, ale detektywom, wynajętym przez Martína, udaje się go zlokalizować - wciąż jest w kraju. Mercedes, z pomocą Monity i Turci, stara się odzyskać swoje pieniądze. Niestety Fernando zamyka Esperanzę i Turcę w saunie i Martín znów musi je ratować.
Constanza idzie do czynszówki spotkać się z Quique i mówi mu, że wychodzi za Martína. Postanawiają spędzić razem noc w łóżku Monity. Nagle słyszą głos Martína. Monita prosi go, żeby sobie poszedł, ale kiedy ma już wejść do swojego pokoju Martín ją zatrzymuje.

Odcinek 77
Esperanza mówi Martínowi, że musi o niej zapomnieć, bo oboje są zaręczeni i wyrzuca go.
Rosa pyta Martína, czemu żeni się z Constanzą. On wyjaśnia jej, że sędzia naciska, a on nie chce stracić dzieci. Rosa stara się mu uświadomić, że to źle się skończy i że nie będzie szczęśliwy.
Tymczasem Constanza stara się przekonać wszystkich do siebie rozdając prezenty. Między innymi daje Rosie bilet na samolot do Hiszpanii, ale ta się obraża i chce odejść z domu. Do pozostania przekonuje ją Martín.
Na przyjęciu w biurze Monita i Constanza biją się, ale rozdziela je Quesada. Martín wychodzi z budynku i widzi pijanego Rolando. Postanawia go odwieźć do domu. Po drodze spotykają jednak Monitę, więc Martín wysiada z wozu, żeby z nią porozmawiać. Tymczasem Rolando odjeżdża samochodem Martína. Później jedzie do Miguela i mówi, że rozbił samochód Quesady. Falucho zamierza zaszkodzić Martínowi i dzwoni na policję. Dwaj funkcjonariusze aresztują Quesadę za spowodowanie wypadku.
Quique mówi Esperanzie, że widział w gazecie ogłoszenie jej mamy, która szuka jej. Monita na początku wcale nie chce widzieć matki, ale potem zmienia zdanie i idzie pod adres podany w ogłoszeniu.
Odcinek 78

Monita idzie na spotkanie ze swoją matką, ale okazuje się, że to pomyłka. Mimo to Esperanza postanawia odszukać matkę. Quique opowiada o wszystkim Nieves, a ta mówi, że nie powinni wracać do przeszłości, bo mama Monity nie jest dobrą kobietą. Mimo to Turca i Esperanza znajdują adres najlepszej przyjaciółki matki Monity i chcą do niej pojechać. Esperanza prosi w biurze o kilka dni wolnego, ale nie chce podać powodu. Martín dowiaduje się wszystkiego od Quique i postanawia jej towarzyszyć do Trenque Lauquen.
Nieves za pieniądze informuje Constanzę o wspólnym wyjeździe Martína i Monity.
Martín przekonuje Esperanzę do podróży jego awionetką, ale w trakcie lotu traci nad nią kontrolę i zaczynają spadać.

Odcinek 79
Martínowi i Monicie udaje się wyjść cało z przymusowego lądowania w polu.
Zadowoleni z nieobecności Martína Constanza i Miguel postanawiają wprowadzić w życie plan zdobywania sympatii dzieci.
Falucho sugeruje Miguelowi, że powinni podać do publicznej wiadomości, że Martín zaginął, co obniży cenę akcji jego przedsiębiorstwa i będą mogli je kupić i przejąć kontrolę nad firmą.
Martínowi i Monicie w końcu udaje się dotrzeć do celu podróży. Zostają dobrze przyjęci przez Carmen, ale nie otrzymują żadnej konkretnej informacji o matce Monity.
Emilio Sanabría kupuje akcje Grupo Quesada i decyduje się zwolnić Martína.

Odcinek 80
Martín wraca do firmy i dowiaduje się, że kontrolę nad nią przejął Emilio. Jedynym ratunkiem jest odkupienie akcji Miguela i Debí. Ale Emilio uwodzi Deborę, a Miguelowi w zamian za poparcie obiecuje stanowisko prezesa.
Turca przyjmuje zaproszenie na kolację od Emilia, ale ponieważ idzie na casting może się spóźnić i prosi Monitę, żeby dotrzymała mu towarzystwa, zanim ona będzie mogła przyjść. Esperanza się zgadza i w ten sposób poznaje wroga Quesady. Przypadkiem Constanza i Debí idą do tej samej restauracji i Coni korzystając z okazji robi zdjęcie Monicie i jej towarzyszowi. Potem pokazuje je Martínowi.
Następnego dnia Martín pyta Esperanzę, czemu go zdradziła w taki sposób.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum poświęcone telenowelom,serialom i filmom ;*;) Strona Główna -> Jesteś moim życiem :D Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
gBlue v1.3 // Theme created by Sopel & Programosy
Regulamin